מכונות CNC נגרות ושלטים

מכונות CNC נגרות ושלטים

דגמים:
CNC GM 2518
CNC GM 4040
CNC GM 9060
CNC GM 10080
CNC GM 120120
CNC GM 160120
CNC GM 250130
CNC GM 300200

מתאים לתעשיות: נגרים, ייצור רהיטים, חריטות, ייצור תבניות, מדליות ומטבעות, תכשיטים, אומנות, רהיטים, נגרים, שלטים, ייצרני דגמים, מצבות, מטבחים, דלתות, חנויות פופ, מעגלים מודפסים
מתכות, אבן, שיש, זכוכית ,PVC , חומרים: פלסטיק, עץ, פרספקס
* אפשרי בדו ותלת מימד
ניתן להוסיף למכונה: שולחן ואקום, סורק תלת מימדי, סכינים מתחלפות, משאבת אבק, מתקן קירור.

מכונות CNC נגרות ושלטים תכשיטים ופרסום

מכונות CNC משפרות באופן משמעותי את היכולות התפעוליות של מגזרים שונים בתעשייה, ובכלל זה הנגרות ותעשיית הפרסום. השילוב של טכנולוגיה מתקדמת ויעילות מאפשר להגיע לרמות חדשות של דיוק, אפקטיביות ויצירתיות.

בענף הנגרות, מכונות CNC לעץ מציעות יכולת ליצור חלקים בעלי צורות מורכבות, לבצע חריטות דקות ומדויקות, ולייצר חלקים זהים באופן מהיר ויעיל. הן מספקות גם חזרה מדויקת של אלמנטים, מה שמאפשר ייצור המוני של חלקים זהים. מכונות CNC מאפשרות לנגרים ובכללם יצרני מטבחים, להגביר את מהירות הייצור, להפחית אי דיוקים ולהגדיל את הרווחים.

אך לא רק נגרים יכולים להרוויח ממכונות CNC. תעשיית התכשיטים משתמשת ב CNC לייצור תכשיטים, תעשיית הפרסום, משתמשת במכונות CNC לצורך יצירת שלטים מותאמים אישית, חריטת לוגואים ושם החברה על חומרים שונים כולל עץ, מתכת ופלסטיק. המכונות מאפשרות חריטה דקה ומדויקת וייצור המוני של חלקים מותאמים אישית, מה שמאפשר לחברות ליצור פרסומות ייחודיות שמייחדות אותן ממתחרותיהן.

השילוב של מכונות CNC בתעשיית הפרסום והנגרות מאפשר לחברות להציע ללקוחותיהן מוצרים מותאמים אישית, ייחודיים ומעוצבים בצורה מקצועית.

מה היתרונות של שימוש במכונות CNC בנגרות ובעולם הפרסום והשלטים?

מכונות CNC, מביאות מגוון רחב של יתרונות, שמאפשרים למשתמשים בהן לשדרג את הייצור ולהפוך את תהליכי העבודה לאפקטיביים ומדויקים יותר. הנה מספר יתרונות מרכזיים של מכונות CNC:

 • דיוק – מכונות CNC מסוגלות לייצר חלקים מדויקים. הן מספקות דיוק בחיתוך וחריטה, עפ"י הנתונים שמוזנים למכונה. כל זאת מאפשר לייצר מספר רב של חלקים זהים עם טווח טעויות מינימלי.
 • יעילות – מכונות CNC יכולות לעבוד 24/7, למעט כאשר הן דורשות תחזוקה או תיקון. זה משפר את יעילות הייצור ומאפשר לחברות לייצר מוצרים בצורה מהירה ויעילה.
 • חסכון בעלויות – מכונות CNC מפחיתות באופן משמעותי את הצורך בעובדים בהיבטים מסוימים של הייצור, מה שיוצר חסכון בעלויות. בנוסף, המכונה מפחיתה את כמות הבזבוז של חומר הגלם בזכות דיוק החיתוך שלה.
 • גמישות – מכונות CNC הן מכונות "חכמות" שניתן לתכנת אותן לביצוע מגוון רחב של משימות. ניתן להגדיר ולשנות את התכנות של המכונה בקלות, דבר שמאפשר גמישות רבה ביצירת מוצרים שונים.
 • בטיחות – מאחר ומכונות CNC מנוהלות דיגיטלית ואינן דורשות הרבה התערבות ישירה מהאדם בעת העבודה, הן מספקות סביבת עבודה בטוחה יותר.
 • יצירתיות – יכולת ה-CNC לעבד חומרים במגוון רחב של צורות וגדלים מאפשרת יצירתיות מוגברת. היצרנים יכולים ליצור מוצרים מורכבים וייחודיים שאינם אפשריים באמצעות מכונות
 • נגרות – חיתוך וחריטה מסורתיות.

  מה זה מכונת CNC ביתית?

  מכונות CNC ביתיות הן מכונות ממוחשבות מקטנות שניתן להשתמש בהן בבית או בסדנאות קטנות. אף שמכונות CNC מסחריות גדולות נמצאות בעיקר במפעלים וסדנאות תעשייתיות, כרסומת CNC ביתית מאפשרת יצירת פרויקטים של DIY (Do It Yourself, עשה זאת בעצמך), ולאנשים שמעוניינים לייצר חלקים מורכבים או אומנות ביתית.

  מכונות CNC משנות את דרך החשיבה שלנו על הנגרות ותעשיית הפרסום. הן מציעות יכולת להתאים את הייצור לצרכי הלקוח ולהפוך את היצירתיות לממשית באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.
  מתאים לתעשיות: נגרים, ייצור רהיטים, חריטות, ייצור תבניות, מדליות ומטבעות, תכשיטים, אומנות, רהיטים, נגרים, שלטים, ייצרני דגמים, מצבות, מטבחים, דלתות, חנויות פופ, מעגלים מודפסים
  מתכות, אבן, שיש, זכוכית ,PVC , חומרים: פלסטיק, עץ, פרספקס ,מתכות וכו
  * אפשרי בדו ותלת מימד

  בחברת אן.טי.אן.טק בע"מ, מעניקים ליווי מלא ללקוחות מסייעים בהכוונה מקצועית צמודה בבחירת המכונה המתאימה לצרכיכם האמיתיים. וממשיכים ללוות את הלקוח גם לאורך העבודה השוטפת עם המכונה שרכש.

  אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים על מכונת סי אן סי לעץ, נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 054-8305355 או 077-2160040. נשמח לספק ליווי מקצועי החל משלבי הבחירה והרכישה ועד לעבודה השוטפת עם המכונה.

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן