חריטה על מתכות בלייזר

חריטה על מתכות בלייזר – טכנולוגיה מתקדמת לשיפור הייצור

בשנים האחרונות הולך ומתרחב השימוש בטכנולוגיית הלייזר לחיתוך וחריטה. טכנולוגיית הלייזר מציעה שורה של יתרונות משמעותיים, שמשפיעים גם על תהליך העבודה עצמו, ועל התוצר הסופי.

חריטה בלייזר

חריטה על מתכות בלייזר היא טכניקה מדויקת מאוד, המאפשרת ליצור חריטות בגדלים ובצורות שונות. היא מהירה ויעילה, ומאפשרת לייצר כמויות גדולות של מוצרים עם חריטה בזמן קצר.

חריטה על מתכות בלייזר היא טכנולוגיה פופולרית המשמשת במגוון תעשיות, כולל:

 • תעשיית הרפואה
 • תעשיות בטחוניות
 • תעשיית הרכב
 • תעשיית האלקטרוניקה
 • תעשיית הדפוס
 • תעשיית האומנות והעיצוב

 

מה היתרונות של שימוש במכונת לייזר לחריטה?

 • דיוק גבוה – חריטה על מתכות בלייזר היא טכניקה מדויקת מאוד, המאפשרת ליצור חריטות בגדלים ובצורות שונות. הלייזר מכוון לשטח המתכת ומחמם אותו עד לטמפרטורה גבוהה מאוד, כך שהחומר מתאדה או מתכהה.
 • מהירות גבוהה – חריטה על מתכות בלייזר היא טכניקה מהירה מאוד, המאפשרת לייצר כמויות גדולות של מוצרים עם חריטה בזמן קצר. הלייזר יכול לחרוט על פני שטח גדול של מתכת במהירות רבה, מה שמקל על ייצור כמויות גדולות של מוצרים עם חריטה בזמן קצר.
 • יעילות גבוהה – חריטה על מתכות בלייזר היא טכניקה יעילה מאוד, המאפשרת לחסוך בזמן ובכסף..
 • מגוון רחב של אפשרויות עיצוב – חריטה על מתכות בלייזר מאפשרת ליצור מגוון רחב של אפשרויות עיצוב. הלייזר יכול לחרוט על פני שטח גדול של מתכת בכל צורה וגודל, מה שמאפשר ליצור מוצרים מעוצבים ומקוריים.
 • עבודה נקייה ולא מזיקה – חריטה על מתכות בלייזר היא עבודה נקייה ולא מזיקה. הלייזר אינו משתמש בחומרים כימיים או מזיקים, אינו מייצר אבק או עשן. זה הופך את חריטה על מתכות בלייזר לבחירה אידיאלית עבור עסקים וחברות שרוצים לייצר מוצרים מעוצבים ומקוריים בצורה נקייה ולא מזיקה.

איזה מתכות ניתן לחתוך או לחרוט באמצעות לייזר?

מכונות לייזר מסוגלות לחרוט ולחתוך מגוון רחב מאוד של מתכות, אך הרמת היעילות, הדיוק והאיכות של החיתוך או החריטה יכולים להשתנות בהתאם לסוג המתכת והפרמטרים של הלייזר. חשוב לציין שהפרמטרים של הלייזר, כולל העוצמה, המהירות, ומשך הזמן, צריכים להיות מותאמים בהתאם לסוג המתכת. בנוסף, משטח המתכת צריך להיות נקי וחלק למען השגת תוצאות אידיאליות.

חיתך מתכות בלייזר

היתרונות של טכנולוגיית הלייזר

לטכנולוגיית הלייזר יש שורה ארוכה של יתרונות בשורה ארוכה של תעשיות והתחום של חיתוך מתכות בלייזר אינו שונה. היתרונות המובהקים ביותר שמציעה טכנולוגיה זו כוללים עבודה נקייה חיסכון עצום בחומר עבודה שקטה, עבודה מהירה, יכולת ביצוע חיתוכים מאוד מדויקים שלא ניתן לבצע באף טכניקת חיתוך אחרת ורמת דיוק ללא תחרות. באמצעות שינוי עוצמת הלייזר, תוכלו להשתמש באותו מכשיר גם למשימות אחרות כמו למשל חריטה על מתכות בלייזר. בעוצמה המתאימה, הקרן לא תחדור את גוש החומר את הקצה השני, אלא רק תסיר שכבת חומר מהשכבה העליונה של החומר. ישנם לייזרים המותאמים גם לחיתוכי מתכת.

חריטה על מתכות בלייזר היא טכנולוגיה רבת-תכליתית המאפשרת ליצור מגוון רחב של מוצרים מעוצבים. היא מהירה, מדויקת ויעילה, והיא הפכה לאחת הטכנולוגיות הפופולריות ביותר לחריטת מתכות.

אצלנו בחברת NTNTech תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מכונות חיתוך וחריטה בשורה ארוכה של טכנולוגיות ובכלל זה בטכנולוגיית הלייזר. הצוות המקצועי שלנו ישמח להדגים לכם את יכולות הלייזר על כל סוג של מתכת ולהתאים עבורכם מכונת לייזר מקצועית למשימות העומדות בפניכם. לקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 077-2160040 ונשמח לסייע.

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן