חיתוך CNC לייזר

חיתוך CNC לייזר

חברתנו מתמחה בייבוא ושיווק מכונות חיתוך וחריטה, לרבות cnc, לייזר, פלוטרים, משחזות, כרסומות ועוד. אנו הכתובת הנכונה עבור מכונות סטנדרטיות, מכונות מותאמות אישית ומכונות יד שנייה עבור צרכי מגוון מגזרים במשק, בדגש על מחירים אטרקטיביים ומכונות פשוטת וחסכוניות לתחזוקה. הניסיון הרב שלנו עומד לרשותכם בתהליך הרכישה, כך שתהיה בטוחים שתרכשו את המכונה שמתאימה לצרכים האמיתיים ותקבלו סיוע בכל שלב – החל מההחלטה ועד לעבודה השוטפת.

 

מגוון מכונות חיתוך CNC

אנו משווקים קשת רחבה של מכונות חיתוך cnc המתאימות למגוון צרכים של לקוחותינו, בין אם מדובר בחברה תעשייתית גדולה, גוף ממשלתי או לקוח פרטי. מדובר במכונות המושלות כיום בכיפה ומשמשות בתעשיות רבות, בעודן מציגות יכולות מתקדמות לדיאגנוסטיקה, חיתוך בדו ובתלת מימד. כמו כן, ניתן לחתוך באמצעותן שלל חומרים כגון שיש, מתכת, זכוכית, פלסטיק, פרספקס, אבן, אלומיניום, פורמייקה, עץ ועוד – וכל זאת ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

 

כידוע, המונח CNC הוא ראשי התיבות של Computer Numerical Control, ומתייחס אל בקרים ממוחשבים המניעים כלי עיבוד שבבי כמו מקדחות, חרטות וכרסומות. בדרך כלל משתמשים בבקרים ומכונות כאלו בשביל לייצור רכיבים תעשייתיים על ידי הסרות מדויקות מחומר הגלם, כאשר הכלים החשמליים מונעים לפי חישובים, אינטרפולציות והוראות שונות. מכיוון שמדובר בהפעלה ממוחשבת שאינה מצריכה התערבות ידנית, ניתן לעבד שלל חומרי גולם לידי צורות מורכבות באופן מדויק לחלוטין, ותיאום שורה ארוכה של פעולות. כמו כן, המכונה מסוגלת לעבוד לאורך תקופה ארוכה על ייצור המוצרים, ורק מצריכה בדיקות איכות קבועות המבוצעות ברובן על ידי חיישנים. כמו כן, קיימות מכונות שבעת תקלה מוציאות אוטומאטית קריאה למפעילים, ובאותו הזמן ממשיכות בביצוע פעולות שאינן תלויות בתקלה.

חיתוך מתכת בלייזר

סימון, חיתוך וחריטה בלייזר

כאמור, חברתנו מייבאות ומשווקת גם מגוון מכונות עבור סימון, חיתוך וחריטה בלייזר. מדובר במכונות המבוססות על טכנולוגיות ממוחשבות ומתקדמות והן מצויות זה מכבר בתעשיות רבות. בדומה למכונות שהוזכרו לעיל, גם מכונות הלייזר מבוססות על תוכניות שיוצר המפעיל על המחשב, ומכאן הפקודה עוברת לביצוע של המכונה, הנעזרת בקרן לייזר ממוקדת על החומר. הקרן מבצעת את החריטה, הסימון או החיתוך בצורה מדויקת ביותר ובזמן קצר מאוד. בזכות הדיוק הרב מתאימות מכונות אלו להכנת מגוון עצום של מוצרים משלל חומרים, ביניהם, עץ, נייר, מתכת, פרספקס, קרטון ועוד. ניתן ליצור באמצעותן מוצרי תעשייה ומוצרי פופ מסוגים רבים, ביניהם שלטים, מוצרי פופ, סימונים על מכסי פלסטיק, סימונים על לוחות חשמל, עבודות המשלבים עורות ובדים, עבודה על משטחי קרטון ועץ, מודלים לארכיטקטורה, ועוד.

פנו אלינו

לקבלת פרטים נוספים על מכונות cnc, לייזר ונוספות, ולליווי מקצועי בכל שלבי הרכישה ועד הפעלת המכונה בשטח, פנו אל חברת אן.טי.אן.טק בע"מ בטלפונים 077-2160040 ו- 054-8305355.

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן